Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Astypalea limanından Kalymnos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Astypalea - Kalymnos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Astypalea Kalymnos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Astypalea limanından Kalymnos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Astypalea - Kalymnos limanına ücretleri ve Astypalea - Kalymnos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Astypalea - Kalymnos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kalymnos limanından Astypalea limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Astypalea Kalymnos Feribotları

Astypalea Rehberi

Astypalea Ege’nin güneydoğusunda bulunan Oniki Ada’nın bir parçasıdır. Kelebeğe benzeyen şekliyle bu küçük ada “zaman içinde kaybolmuş” olarak tanımlanmaktadır ve yerel insanlar tarafından “Tanrıların kıyısı” olarak bilinmektedir. Atina’dan ve çevredeki adalardan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır ve Astypalea’ya geldiğinizde araba ve motosiklet kiralama olanaklarının yanı sıra toplu ulaşıma erişim de kolaydır.

Kalymnos Rehberi

Kalymnos, güney doğu Ege Denizi’nde, Oniki Adaların bir bölümünü oluşturan bir Yunan adasıdır. Feribot limanı adanın merkezindedir ve çevredeki diğer adaları gezmek için ideal bir konumdadır. Ziyaret eden yolcular için adada pek çok hizmet mevcuttur.

Astypalea limanından Kalymnos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul