Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kalymnos limanından Astypalea limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kalymnos - Astypalea arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kalymnos Astypalea Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kalymnos limanından Astypalea limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kalymnos - Astypalea limanına ücretleri ve Kalymnos - Astypalea limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kalymnos - Astypalea linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Astypalea limanından Kalymnos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kalymnos Astypalea Feribotları

Kalymnos Rehberi

Kalymnos, güney doğu Ege Denizi’nde, Oniki Adaların bir bölümünü oluşturan bir Yunan adasıdır. Feribot limanı adanın merkezindedir ve çevredeki diğer adaları gezmek için ideal bir konumdadır. Ziyaret eden yolcular için adada pek çok hizmet mevcuttur.

Astypalea Rehberi

Astypalea Ege’nin güneydoğusunda bulunan Oniki Ada’nın bir parçasıdır. Kelebeğe benzeyen şekliyle bu küçük ada “zaman içinde kaybolmuş” olarak tanımlanmaktadır ve yerel insanlar tarafından “Tanrıların kıyısı” olarak bilinmektedir. Atina’dan ve çevredeki adalardan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır ve Astypalea’ya geldiğinizde araba ve motosiklet kiralama olanaklarının yanı sıra toplu ulaşıma erişim de kolaydır.

Kalymnos limanından Astypalea limanına giden Feribotlara Alternatif Bul