Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Barselona limanından Ciutadella limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Barselona - Ciutadella arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Barselona Ciutadella Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Barselona limanından Ciutadella limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Barselona - Ciutadella limanına ücretleri ve Barselona - Ciutadella limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Barselona - Ciutadella linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Ciutadella limanından Barselona limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Barselona Ciutadella Feribotları

  • Balearia
    Haftada 10 tane Barselona - Ciutadella arası Feribot (6sa 0dak)

Barselona Rehberi

Barselona, Katalonya’nın başkenti ve İspanya’nın ikinci büyük şehridir. Günümüzde şehir, turizm ve ticarette dünya lideridir ve bu da onu dünyanın en büyük global şehirlerinden biri yapmaktadır. Barselona ayrıca şehri İspanya’ya, Fransa’ya ve Avrupa’nın kalanına bağlayan Avrupa’nın en önemli limanlarından biriyle, geniş çaplı otoyol ağlarına olan bağlantılarla ve yüksek hızlı trenle temel bir ulaşım merkezidir.

Ciutadella Rehberi

Ciutadella Balear Adaları’ndan biri olan Menorca’nın batısında yer alan bir şehirdir. Ortaçağdan kalma şehrin kendine ait güzel bir feribot limanı bulunmaktadır ve liman muhteşem restoranlar ve kayaların içine oyulmuş kafelerle doludur. Ana limanda kapsamlı imkanlar, hizmetler ve Menorca’nın başlıca yerlerine otobüs bağlantıları bulunmaktadır.

Barselona limanından Ciutadella limanına giden Feribotlara Alternatif Bul