Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ciutadella limanından Barselona limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ciutadella - Barselona arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ciutadella Barselona Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ciutadella limanından Barselona limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ciutadella - Barselona limanına ücretleri ve Ciutadella - Barselona limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ciutadella - Barselona linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Barselona limanından Ciutadella limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ciutadella Barselona Feribotları

  • Balearia
    Haftada 10 tane Ciutadella - Barselona arası Feribot (5sa 59dak)

Ciutadella Rehberi

Ciutadella Balear Adaları’ndan biri olan Menorca’nın batısında yer alan bir şehirdir. Ortaçağdan kalma şehrin kendine ait güzel bir feribot limanı bulunmaktadır ve liman muhteşem restoranlar ve kayaların içine oyulmuş kafelerle doludur. Ana limanda kapsamlı imkanlar, hizmetler ve Menorca’nın başlıca yerlerine otobüs bağlantıları bulunmaktadır.

Barselona Rehberi

Barselona, Katalonya’nın başkenti ve İspanya’nın ikinci büyük şehridir. Günümüzde şehir, turizm ve ticarette dünya lideridir ve bu da onu dünyanın en büyük global şehirlerinden biri yapmaktadır. Barselona ayrıca şehri İspanya’ya, Fransa’ya ve Avrupa’nın kalanına bağlayan Avrupa’nın en önemli limanlarından biriyle, geniş çaplı otoyol ağlarına olan bağlantılarla ve yüksek hızlı trenle temel bir ulaşım merkezidir.

Ciutadella limanından Barselona limanına giden Feribotlara Alternatif Bul