Feribot Bileti Arama

Ciutadella Feribot Limanının Konumu

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Ciutadella Limanı Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesinde başlıca feribot şirketleri ile Ciutadella limanına giden feribot biletlerini alabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ciutadella Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ciutadella Feribotu için saat tarifesi ve feribot bileti ücretlerini öğrenmek veya Ciutadella limanı Feribot biletlerini online olarak nasıl ayırtabileceğiniz dahil daha fazla bilgi edinmek için Ciutadella limanı Feribot güzergahınızı seçin, (eğer varsa sürücü dahil) Feribot yolcu sayısını girin ve aramaya tıklayın.

Kalkış ve varış için farklı bir Feribot Limanı tercih ederseniz lütfen Ciutadella limanı için olan alternatif linklere tıklayın.

Ciutadella Rehberi

Ciutadella Balear Adaları’ndan biri olan Menorca’nın batısında yer alan bir şehirdir. Ortaçağdan kalma şehrin kendine ait güzel bir feribot limanı bulunmaktadır ve liman muhteşem restoranlar ve kayaların içine oyulmuş kafelerle doludur. Ana limanda kapsamlı imkanlar, hizmetler ve Menorca’nın başlıca yerlerine otobüs bağlantıları bulunmaktadır.

Ciutadella Feribotları