Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Barselona limanından İbiza limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Barselona - İbiza arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Barselona İbiza Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Barselona limanından İbiza limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Barselona - İbiza limanına ücretleri ve Barselona - İbiza limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Barselona - İbiza linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse İbiza limanından Barselona limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Barselona İbiza Feribotları

  • Balearia
    Haftada 5 tane Barselona - İbiza arası Feribot (8sa 2dak)
  • Trasmediterranea
    Haftada 6 tane Barselona - İbiza arası Feribot (9sa 0dak)

Barselona Rehberi

Barselona, Katalonya’nın başkenti ve İspanya’nın ikinci büyük şehridir. Günümüzde şehir, turizm ve ticarette dünya lideridir ve bu da onu dünyanın en büyük global şehirlerinden biri yapmaktadır. Barselona ayrıca şehri İspanya’ya, Fransa’ya ve Avrupa’nın kalanına bağlayan Avrupa’nın en önemli limanlarından biriyle, geniş çaplı otoyol ağlarına olan bağlantılarla ve yüksek hızlı trenle temel bir ulaşım merkezidir.

İbiza Rehberi

İbiza, Akdeniz’de İspanya’nın Valensiya kıyısında bir adadır. İbiza feribot terminali ana şehirde bulunur ve ulaşım hem karayolu ile hem de toplu taşıma araçları ile oldukça kolaydır. Limanda her türlü yolcu hizmeti ve kolaylık mevcuttur.

Barselona limanından İbiza limanına giden Feribotlara Alternatif Bul