Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile İbiza limanından Barselona limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile İbiza - Barselona arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz İbiza Barselona Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! İbiza limanından Barselona limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, İbiza - Barselona limanına ücretleri ve İbiza - Barselona limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif İbiza - Barselona linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Barselona limanından İbiza limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

İbiza Barselona Feribotları

  • Balearia
    Haftada 5 tane İbiza - Barselona arası Feribot (8sa 58dak)
  • Trasmediterranea
    Haftada 6 tane İbiza - Barselona arası Feribot (8sa 30dak)

İbiza Rehberi

İbiza, Akdeniz’de İspanya’nın Valensiya kıyısında bir adadır. İbiza feribot terminali ana şehirde bulunur ve ulaşım hem karayolu ile hem de toplu taşıma araçları ile oldukça kolaydır. Limanda her türlü yolcu hizmeti ve kolaylık mevcuttur.

Barselona Rehberi

Barselona, Katalonya’nın başkenti ve İspanya’nın ikinci büyük şehridir. Günümüzde şehir, turizm ve ticarette dünya lideridir ve bu da onu dünyanın en büyük global şehirlerinden biri yapmaktadır. Barselona ayrıca şehri İspanya’ya, Fransa’ya ve Avrupa’nın kalanına bağlayan Avrupa’nın en önemli limanlarından biriyle, geniş çaplı otoyol ağlarına olan bağlantılarla ve yüksek hızlı trenle temel bir ulaşım merkezidir.

İbiza limanından Barselona limanına giden Feribotlara Alternatif Bul