Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile İbiza limanından Valensiya limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile İbiza - Valensiya arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz İbiza Valensiya Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! İbiza limanından Valensiya limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, İbiza - Valensiya limanına ücretleri ve İbiza - Valensiya limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif İbiza - Valensiya linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Valensiya limanından İbiza limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

İbiza Valensiya Feribotları

  • Balearia
    Haftada 7 tane İbiza - Valensiya arası Feribot (5sa 0dak)
  • Trasmediterranea
    Haftada 6 tane İbiza - Valensiya arası Feribot (4sa 45dak)

İbiza Rehberi

İbiza, Akdeniz’de İspanya’nın Valensiya kıyısında bir adadır. İbiza feribot terminali ana şehirde bulunur ve ulaşım hem karayolu ile hem de toplu taşıma araçları ile oldukça kolaydır. Limanda her türlü yolcu hizmeti ve kolaylık mevcuttur.

Valensiya Rehberi

Valensiya Valensiya bölgesinin başkentidir ve İspanya’nın en büyük üçüncü şehridir. Valensiya’nın feribot limanı İspanya’daki en büyük limandır ve Akdeniz kıyısında yer alan en büyük limanlardan biridir. Şehirde Ortaçağ Katedrali ve muhteşem şehir kapıları gibi birçok tarihi bina bulunmaktadır. Feribot limanı yoldaki levhalarla gösterilmiştir ve şehre toplu taşıma hizmetleri bulunmaktadır.

İbiza limanından Valensiya limanına giden Feribotlara Alternatif Bul