Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile İbiza limanından Denia limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile İbiza - Denia arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz İbiza Denia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! İbiza limanından Denia limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, İbiza - Denia limanına ücretleri ve İbiza - Denia limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif İbiza - Denia linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Denia limanından İbiza limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

İbiza Denia Feribotları

  • Balearia
    Haftada 14 tane İbiza - Denia arası Feribot (2sa 0dak)

İbiza Rehberi

İbiza, Akdeniz’de İspanya’nın Valensiya kıyısında bir adadır. İbiza feribot terminali ana şehirde bulunur ve ulaşım hem karayolu ile hem de toplu taşıma araçları ile oldukça kolaydır. Limanda her türlü yolcu hizmeti ve kolaylık mevcuttur.

Denia Rehberi

Denia Alicante’ye bağlı ve Alicante ve Valensiya’nın ortasında bulunan bir şehirdir. Denia’nın limanı şehrin merkezindedir ve sadece 45 mil uzaklıkta bulunan İbiza’ya günlük feribot seferlerinin yanında Karayip ve Mayorka’ya da feribot seferleri sunmaktadır ve kendine ait bir tersanesi vardır. Denia oldukça kozmopolittir ve birçok boş zaman etkinliği ve hareketli bir gece hayatı sunmaktadır.

İbiza limanından Denia limanına giden Feribotlara Alternatif Bul