Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bastia limanından Livorno limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bastia - Livorno arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bastia Livorno Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bastia limanından Livorno limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bastia - Livorno limanına ücretleri ve Bastia - Livorno limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bastia - Livorno linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Livorno limanından Bastia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bastia Livorno Feribotları

  • Corsica Ferries
    Haftada 11 tane Bastia - Livorno arası Feribot (4sa 5dak)
  • Moby Lines
    Haftada 7 tane Bastia - Livorno arası Feribot (4sa 30dak)

Bastia Rehberi

Bastia, Korsika adasının kuzeydoğusunda bulunan bir Fransa komünüdür. Bastia, adanın önemli bir limanıdır ve özellikle şaraplarıyla ünlüdür. Yaz aylarında yürüyerek ya da arabalarıyla seyahat eden binlerce feribot yolcusunu ağırlayan ticaret ve feribot limanı şehir için önemli bir ekonomik kazanımdır. Feribot limanının kuzeyinde iskeledeki barlar, restoranlar ve gece kulüplerinin yanı sıra yelkencilik ve yatçılık olanaklarına sahip olan Toga yat limanı bulunmaktadır.

Livorno Rehberi

Livorno, İtalya’da Toskana bölgesinin batı kıyısında yer alan bir liman kasabasıdır. Livorno limanı, İtalya’nın ve Akdeniz’in en büyük limanlarından bir tanesidir.

Bastia limanından Livorno limanına giden Feribotlara Alternatif Bul