Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bastia limanından Piombino limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bastia - Piombino arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bastia Piombino Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bastia limanından Piombino limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bastia - Piombino limanına ücretleri ve Bastia - Piombino limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bastia - Piombino linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Piombino limanından Bastia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bastia Piombino Feribotları

  • Corsica Ferries
    Haftada 1 1 tane Bastia - Piombino arası Feribot (2sa 52dak)
  • Moby Lines
    Haftada 4 tane Bastia - Piombino arası Feribot (3sa 30dak)

Bastia Rehberi

Bastia, Korsika adasının kuzeydoğusunda bulunan bir Fransa komünüdür. Bastia, adanın önemli bir limanıdır ve özellikle şaraplarıyla ünlüdür. Yaz aylarında yürüyerek ya da arabalarıyla seyahat eden binlerce feribot yolcusunu ağırlayan ticaret ve feribot limanı şehir için önemli bir ekonomik kazanımdır. Feribot limanının kuzeyinde iskeledeki barlar, restoranlar ve gece kulüplerinin yanı sıra yelkencilik ve yatçılık olanaklarına sahip olan Toga yat limanı bulunmaktadır.

Piombino Rehberi

Piombino, Livorno eyaletinde bir İtalyan kasabasıdır ve İtalya'nın batı sahilindeki en büyük limanlardan birisidir. Limanda çeşitli yolcu tesisleri bulunmaktadır ve karayolundan kolayca erişilebilmektedir.

Bastia limanından Piombino limanına giden Feribotlara Alternatif Bul