Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bejaia limanından Marsilya limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bejaia - Marsilya arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bejaia Marsilya Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bejaia limanından Marsilya limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bejaia - Marsilya limanına ücretleri ve Bejaia - Marsilya limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bejaia - Marsilya linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Marsilya limanından Bejaia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bejaia Marsilya Feribotları

  • Corsica Linea
    Haftada 1 1 tane Bejaia - Marsilya arası Feribot (24sa 0dak)
  • Algerie Ferries
    Haftada 1 1 tane Bejaia - Marsilya arası Feribot (21sa 0dak)

Bejaia Rehberi

Bejaia, Cezayir sahil şeridinde bulunan bir liman şehridir. 2000 m’nin üzerinde yüksekliğe ulaşan bir dağ olan Yemma Gouraya, Bejaia şehrine yukarıdan bakmaktadır. Bejaia gelişen bir pazar şehridir ve mineral, şişe mantarı ve ünlü eriklerini ihraç etmektedir. Şehir, Cezayir’deki Berber dilini konuşan en büyük yerli nüfuslarından birine ev sahipliği yapmaktadır.

Marsilya Rehberi

Marseille, Fransa’da Paris’ten sonra ikinci büyük şehirdir. Marseille’in feribot limanı oldukça büyüktür ve Fransa’ya yolcu ve araba feribotları bulunan dört terminali vardır. Terminaller yolcular için birçok imkan ile iyi şekilde donatılmıştır. Liman A7 ve A50 çevreyolları ile bağlantılıdır ve yolcular için şehirdeki otobüs ve tren istasyonlarına servisler sunmaktadır.

Bejaia limanından Marsilya limanına giden Feribotlara Alternatif Bul