Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Cezayir limanından Marsilya limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Cezayir - Marsilya arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Cezayir Marsilya Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Cezayir limanından Marsilya limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Cezayir - Marsilya limanına ücretleri ve Cezayir - Marsilya limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Cezayir - Marsilya linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Marsilya limanından Cezayir limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Cezayir Marsilya Feribotları

  • Corsica Linea
    Haftada 1 1 tane Cezayir - Marsilya arası Feribot (25sa 0dak)
  • Algerie Ferries
    Haftada 2 tane Cezayir - Marsilya arası Feribot (21sa 0dak)

Cezayir Rehberi

Cezayir şehri Cezayir’in başkentidir ve 3.5 milyondan fazla insana ev sahipliği yapar. Cezayir bölge için elzem olan büyük bir limana sahiptir. Cezayir vatandaşları kusursuz misafirperverlikleriyle ve turistlere karşı olan sıcak tutumlarıyla ünlülerdir.

Marsilya Rehberi

Marseille, Fransa’da Paris’ten sonra ikinci büyük şehirdir. Marseille’in feribot limanı oldukça büyüktür ve Fransa’ya yolcu ve araba feribotları bulunan dört terminali vardır. Terminaller yolcular için birçok imkan ile iyi şekilde donatılmıştır. Liman A7 ve A50 çevreyolları ile bağlantılıdır ve yolcular için şehirdeki otobüs ve tren istasyonlarına servisler sunmaktadır.

Cezayir limanından Marsilya limanına giden Feribotlara Alternatif Bul