Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bodrum limanından İstanköy limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bodrum - İstanköy arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bodrum İstanköy Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bodrum limanından İstanköy limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bodrum - İstanköy limanına ücretleri ve Bodrum - İstanköy limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bodrum - İstanköy linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse İstanköy limanından Bodrum limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bodrum İstanköy Feribotları

Bodrum Rehberi

Bodrum, Türkiye’de Ege bölgesinin güneybatısında bulunan bir liman ilçesidir. 15. yüzyılda inşa edilen Bodrum kalesi limana ve yat limanına yukarıdan bakmaktadır ve Sualtı Arkeoloji Müzesine ev sahipliği yapmaktadır. İlçe günümüzde Akdeniz’de düzenli seferler yapan büyük, lüks yolcu gemilerinin yanı sıra lüks yatlarıyla gelen jet sosyete için de ünlü bir nokta olmuştur.

İstanköy Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Bodrum limanından İstanköy limanına giden Feribotlara Alternatif Bul