Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kos limanından Bodrum limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kos - Bodrum arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kos Bodrum Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kos limanından Bodrum limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kos - Bodrum limanına ücretleri ve Kos - Bodrum limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kos - Bodrum linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Bodrum limanından Kos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kos Bodrum Feribotları

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Bodrum Rehberi

Bodrum, Türkiye’de Ege bölgesinin güneybatısında bulunan bir liman ilçesidir. 15. yüzyılda inşa edilen Bodrum kalesi limana ve yat limanına yukarıdan bakmaktadır ve Sualtı Arkeoloji Müzesine ev sahipliği yapmaktadır. İlçe günümüzde Akdeniz’de düzenli seferler yapan büyük, lüks yolcu gemilerinin yanı sıra lüks yatlarıyla gelen jet sosyete için de ünlü bir nokta olmuştur.

Kos limanından Bodrum limanına giden Feribotlara Alternatif Bul