Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Capri limanından Ischia limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Capri - Ischia arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Capri Ischia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Capri limanından Ischia limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Capri - Ischia limanına ücretleri ve Capri - Ischia limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Capri - Ischia linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Ischia limanından Capri limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Capri Ischia Feribotları

  • Alilauro
    Haftada 7 tane Capri - Ischia arası Feribot (1sa 10dak)

Capri Rehberi

Capri İtalya’nın Campania bölgesinde, Napoli Körfezi’nin güneyinde yer alan bir adadır. Adada adı Marina Piccola olan küçük bir liman ve Marina Grande adlı ana liman bulunmaktadır. Capri’nin ana bölümünde araba bulunmamaktadır. Adaya Napoli, Sorrento veya Amalfi’den feribot veya deniz otobüsü ile ulaşılabilir.

Ischia Rehberi

Ischia Napoli Körfezi’nin kuzey ucunda bulunan volkanik bir adadır. Ischia Napoli Körfezi’ndeki en büyük adadır ve en güzel ada olduğu düşünülmektedir. Ischia’nın limanı sevimlidir ve anakaraya düzenli seferleri ile hareketlidir.

Capri limanından Ischia limanına giden Feribotlara Alternatif Bul