Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ischia limanından Capri limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ischia - Capri arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ischia Capri Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ischia limanından Capri limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ischia - Capri limanına ücretleri ve Ischia - Capri limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ischia - Capri linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Capri limanından Ischia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ischia Capri Feribotları

  • Alilauro
    Haftada 7 tane Ischia - Capri arası Feribot (1sa 0dak)

Ischia Rehberi

Ischia Napoli Körfezi’nin kuzey ucunda bulunan volkanik bir adadır. Ischia Napoli Körfezi’ndeki en büyük adadır ve en güzel ada olduğu düşünülmektedir. Ischia’nın limanı sevimlidir ve anakaraya düzenli seferleri ile hareketlidir.

Capri Rehberi

Capri İtalya’nın Campania bölgesinde, Napoli Körfezi’nin güneyinde yer alan bir adadır. Adada adı Marina Piccola olan küçük bir liman ve Marina Grande adlı ana liman bulunmaktadır. Capri’nin ana bölümünde araba bulunmamaktadır. Adaya Napoli, Sorrento veya Amalfi’den feribot veya deniz otobüsü ile ulaşılabilir.

Ischia limanından Capri limanına giden Feribotlara Alternatif Bul