Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Casamicciola limanından Ponza limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Casamicciola - Ponza arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Casamicciola Ponza Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Casamicciola limanından Ponza limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Casamicciola - Ponza limanına ücretleri ve Casamicciola - Ponza limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Casamicciola - Ponza linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Ponza limanından Casamicciola limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Casamicciola Ponza Feribotları

  • SNAV
    Haftada 5 tane Casamicciola - Ponza arası Feribot (1sa 55dak)

Casamicciola Rehberi

Casamicciola İtalya’nın Campania bölgesinde, Napoli şehrinde yer almaktadır. İtalya’nın anakarası ve Capri Adası’na feribot bağlantıları vardır.

Ponza Rehberi

Ponza, İtalyan Pontine Adalarının en büyüğüdür ve efsaneye göre adanın adı Romalı Vali Judea Pontius Pilate'den almaktadır. Ponza kasabası, büyük gemilere, gemi yapımına ve onarımına imkân tanıyan çeşitli iskeleleri olan bir balıkçı ve kayıkçı limanıdır. Ponza limanı oldukça küçüktür ve kısıtlı yolcu tesislerine sahiptir, ancak etrafındaki alanda çok sayıda restoran ve mağazalar bulunmaktadır.

Casamicciola limanından Ponza limanına giden Feribotlara Alternatif Bul