Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ponza limanından Casamicciola limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ponza - Casamicciola arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ponza Casamicciola Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ponza limanından Casamicciola limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ponza - Casamicciola limanına ücretleri ve Ponza - Casamicciola limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ponza - Casamicciola linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Casamicciola limanından Ponza limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ponza Casamicciola Feribotları

  • SNAV
    Haftada 5 tane Ponza - Casamicciola arası Feribot (1sa 45dak)

Ponza Rehberi

Ponza, İtalyan Pontine Adalarının en büyüğüdür ve efsaneye göre adanın adı Romalı Vali Judea Pontius Pilate'den almaktadır. Ponza kasabası, büyük gemilere, gemi yapımına ve onarımına imkân tanıyan çeşitli iskeleleri olan bir balıkçı ve kayıkçı limanıdır. Ponza limanı oldukça küçüktür ve kısıtlı yolcu tesislerine sahiptir, ancak etrafındaki alanda çok sayıda restoran ve mağazalar bulunmaktadır.

Casamicciola Rehberi

Casamicciola İtalya’nın Campania bölgesinde, Napoli şehrinde yer almaktadır. İtalya’nın anakarası ve Capri Adası’na feribot bağlantıları vardır.

Ponza limanından Casamicciola limanına giden Feribotlara Alternatif Bul