Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Çeşme limanından Sakız Adası limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Çeşme - Sakız Adası arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Çeşme Sakız Adası Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Çeşme limanından Sakız Adası limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Çeşme - Sakız Adası limanına ücretleri ve Çeşme - Sakız Adası limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Çeşme - Sakız Adası linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Sakız Adası limanından Çeşme limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Çeşme Sakız Adası Feribotları

  • Ertürk Lines
    Haftada 7 tane Çeşme - Sakız Adası arası Feribot (0sa 20dak)
  • Turyol
    Günde 3 tane Çeşme - Sakız Adası arası Feribot (0sa 30dak)

Çeşme Rehberi

Çeşme, Türkiye’nin İzmir şehrinde bulunan bir kıyı kentidir. Muhteşem plajları ve masmavi denizi ile ünlü bir turistik yerdir. Feribot limanı başlıca Yunan adalarına seferler sunmaktadır ve limandan otobüs ve taksi ile şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilir. Aynı zamanda İzmir’e düzenli otobüs seferleri vardır.

Sakız Adası Rehberi

Sakız Adası Ege Denizi’ndeki Yunan Adaları’nın en büyük beşinci adasıdır. Adada, yerli üretiminin nakliyesini sağlayan ticari bir yük limanı vardır ve bu liman aynı zamanda toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde, mağaza, restoran ve kafelerle dolu bir yolcu limanı olarak da işlev görmektedir.

Çeşme limanından Sakız Adası limanına giden Feribotlara Alternatif Bul