Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Sakız Adası limanından Çeşme limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Sakız Adası - Çeşme arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Sakız Adası Çeşme Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Sakız Adası limanından Çeşme limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Sakız Adası - Çeşme limanına ücretleri ve Sakız Adası - Çeşme limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Sakız Adası - Çeşme linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Çeşme limanından Sakız Adası limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Sakız Adası Çeşme Feribotları

  • Ertürk Lines
    Haftada 7 tane Sakız Adası - Çeşme arası Feribot (0sa 20dak)
  • Turyol
    Günde 3 tane Sakız Adası - Çeşme arası Feribot (0sa 35dak)

Sakız Adası Rehberi

Sakız Adası Ege Denizi’ndeki Yunan Adaları’nın en büyük beşinci adasıdır. Adada, yerli üretiminin nakliyesini sağlayan ticari bir yük limanı vardır ve bu liman aynı zamanda toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde, mağaza, restoran ve kafelerle dolu bir yolcu limanı olarak da işlev görmektedir.

Çeşme Rehberi

Çeşme, Türkiye’nin İzmir şehrinde bulunan bir kıyı kentidir. Muhteşem plajları ve masmavi denizi ile ünlü bir turistik yerdir. Feribot limanı başlıca Yunan adalarına seferler sunmaktadır ve limandan otobüs ve taksi ile şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilir. Aynı zamanda İzmir’e düzenli otobüs seferleri vardır.

Sakız Adası limanından Çeşme limanına giden Feribotlara Alternatif Bul