Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Chalki limanından Diafani limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Chalki - Diafani arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Chalki Diafani Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Chalki limanından Diafani limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Chalki - Diafani limanına ücretleri ve Chalki - Diafani limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Chalki - Diafani linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Diafani limanından Chalki limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Chalki Diafani Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 3 tane Chalki - Diafani arası Feribot (2sa 10dak)

Chalki Rehberi

Halki On İki Ada’dan biridir ve Rodos’un yaklaşık 4 mil batısında yer almaktadır. Halki’deki tek kasaba limanın etrafına kurulmuştur, bu nedenle tüm imkanlar kolay erişim mesafesindedir ve limandan diğer On İki Ada’ya düzenli feribot seferleri bulunmaktadır. Bu küçük adanın tamamı yürüyerek keşfedilebilir ve adada motorlu araç yoktur. Bu da rahatlamak için adada sakin bir atmosfer yaratmaktadır.

Diafani Rehberi

Diafani Yunanistan’da küçük bir deniz kasabasıdır ve Ege Denizi’ndeki Dodecanese Adaları’nın bir parçasıdır. Diafani’nin yeni limanı 1955 yılında tamamlanmıştır ve büyük yolcu ve araba feribotlarına açılmıştır.

Chalki limanından Diafani limanına giden Feribotlara Alternatif Bul