Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Diafani limanından Chalki limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Diafani - Chalki arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Diafani Chalki Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Diafani limanından Chalki limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Diafani - Chalki limanına ücretleri ve Diafani - Chalki limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Diafani - Chalki linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Chalki limanından Diafani limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Diafani Chalki Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 3 tane Diafani - Chalki arası Feribot (2sa 10dak)

Diafani Rehberi

Diafani Yunanistan’da küçük bir deniz kasabasıdır ve Ege Denizi’ndeki Dodecanese Adaları’nın bir parçasıdır. Diafani’nin yeni limanı 1955 yılında tamamlanmıştır ve büyük yolcu ve araba feribotlarına açılmıştır.

Chalki Rehberi

Halki On İki Ada’dan biridir ve Rodos’un yaklaşık 4 mil batısında yer almaktadır. Halki’deki tek kasaba limanın etrafına kurulmuştur, bu nedenle tüm imkanlar kolay erişim mesafesindedir ve limandan diğer On İki Ada’ya düzenli feribot seferleri bulunmaktadır. Bu küçük adanın tamamı yürüyerek keşfedilebilir ve adada motorlu araç yoktur. Bu da rahatlamak için adada sakin bir atmosfer yaratmaktadır.

Diafani limanından Chalki limanına giden Feribotlara Alternatif Bul