Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Chalki limanından Heraklion limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Chalki - Heraklion arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Chalki Heraklion Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Chalki limanından Heraklion limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Chalki - Heraklion limanına ücretleri ve Chalki - Heraklion limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Chalki - Heraklion linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Heraklion limanından Chalki limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Chalki Heraklion Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 2 tane Chalki - Heraklion arası Feribot (12sa 5dak)

Chalki Rehberi

Halki On İki Ada’dan biridir ve Rodos’un yaklaşık 4 mil batısında yer almaktadır. Halki’deki tek kasaba limanın etrafına kurulmuştur, bu nedenle tüm imkanlar kolay erişim mesafesindedir ve limandan diğer On İki Ada’ya düzenli feribot seferleri bulunmaktadır. Bu küçük adanın tamamı yürüyerek keşfedilebilir ve adada motorlu araç yoktur. Bu da rahatlamak için adada sakin bir atmosfer yaratmaktadır.

Heraklion Rehberi

Heraklion (Kandiye) Yunanistan’ın Girit Adası’nın en büyük şehri ve başkentidir. Girit’in doğu kıyısında bulunan Heraklion önemli bir deniz nakliyatı ve feribot limanıdır. Bu nedenle buraya araba veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Limanda yolculuk yapanlar için hepsi kısa yürüyüş mesafesinde bulunan kapsamlı restoran ve alışveriş imkanları bulunmaktadır.

Chalki limanından Heraklion limanına giden Feribotlara Alternatif Bul