Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Heraklion limanından Chalki limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Heraklion - Chalki arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Heraklion Chalki Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Heraklion limanından Chalki limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Heraklion - Chalki limanına ücretleri ve Heraklion - Chalki limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Heraklion - Chalki linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Chalki limanından Heraklion limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Heraklion Chalki Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 2 tane Heraklion - Chalki arası Feribot (12sa 10dak)

Heraklion Rehberi

Heraklion (Kandiye) Yunanistan’ın Girit Adası’nın en büyük şehri ve başkentidir. Girit’in doğu kıyısında bulunan Heraklion önemli bir deniz nakliyatı ve feribot limanıdır. Bu nedenle buraya araba veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Limanda yolculuk yapanlar için hepsi kısa yürüyüş mesafesinde bulunan kapsamlı restoran ve alışveriş imkanları bulunmaktadır.

Chalki Rehberi

Halki On İki Ada’dan biridir ve Rodos’un yaklaşık 4 mil batısında yer almaktadır. Halki’deki tek kasaba limanın etrafına kurulmuştur, bu nedenle tüm imkanlar kolay erişim mesafesindedir ve limandan diğer On İki Ada’ya düzenli feribot seferleri bulunmaktadır. Bu küçük adanın tamamı yürüyerek keşfedilebilir ve adada motorlu araç yoktur. Bu da rahatlamak için adada sakin bir atmosfer yaratmaktadır.

Heraklion limanından Chalki limanına giden Feribotlara Alternatif Bul