Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Chalki limanından Kalymnos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Chalki - Kalymnos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Chalki Kalymnos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Chalki limanından Kalymnos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Chalki - Kalymnos limanına ücretleri ve Chalki - Kalymnos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Chalki - Kalymnos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kalymnos limanından Chalki limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Chalki Kalymnos Feribotları

Chalki Rehberi

Halki On İki Ada’dan biridir ve Rodos’un yaklaşık 4 mil batısında yer almaktadır. Halki’deki tek kasaba limanın etrafına kurulmuştur, bu nedenle tüm imkanlar kolay erişim mesafesindedir ve limandan diğer On İki Ada’ya düzenli feribot seferleri bulunmaktadır. Bu küçük adanın tamamı yürüyerek keşfedilebilir ve adada motorlu araç yoktur. Bu da rahatlamak için adada sakin bir atmosfer yaratmaktadır.

Kalymnos Rehberi

Kalymnos, güney doğu Ege Denizi’nde, Oniki Adaların bir bölümünü oluşturan bir Yunan adasıdır. Feribot limanı adanın merkezindedir ve çevredeki diğer adaları gezmek için ideal bir konumdadır. Ziyaret eden yolcular için adada pek çok hizmet mevcuttur.

Chalki limanından Kalymnos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul