Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kalymnos limanından Chalki limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kalymnos - Chalki arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kalymnos Chalki Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kalymnos limanından Chalki limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kalymnos - Chalki limanına ücretleri ve Kalymnos - Chalki limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kalymnos - Chalki linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Chalki limanından Kalymnos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kalymnos Chalki Feribotları

Kalymnos Rehberi

Kalymnos, güney doğu Ege Denizi’nde, Oniki Adaların bir bölümünü oluşturan bir Yunan adasıdır. Feribot limanı adanın merkezindedir ve çevredeki diğer adaları gezmek için ideal bir konumdadır. Ziyaret eden yolcular için adada pek çok hizmet mevcuttur.

Chalki Rehberi

Halki On İki Ada’dan biridir ve Rodos’un yaklaşık 4 mil batısında yer almaktadır. Halki’deki tek kasaba limanın etrafına kurulmuştur, bu nedenle tüm imkanlar kolay erişim mesafesindedir ve limandan diğer On İki Ada’ya düzenli feribot seferleri bulunmaktadır. Bu küçük adanın tamamı yürüyerek keşfedilebilir ve adada motorlu araç yoktur. Bu da rahatlamak için adada sakin bir atmosfer yaratmaktadır.

Kalymnos limanından Chalki limanına giden Feribotlara Alternatif Bul