Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Civitavecchia limanından Barselona limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Civitavecchia - Barselona arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Civitavecchia Barselona Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Civitavecchia limanından Barselona limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Civitavecchia - Barselona limanına ücretleri ve Civitavecchia - Barselona limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Civitavecchia - Barselona linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Barselona limanından Civitavecchia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Civitavecchia Barselona Feribotları

  • Grimaldi Lines
    Haftada 4 tane Civitavecchia - Barselona arası Feribot (20sa 1dak)

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.

Barselona Rehberi

Barselona, Katalonya’nın başkenti ve İspanya’nın ikinci büyük şehridir. Günümüzde şehir, turizm ve ticarette dünya lideridir ve bu da onu dünyanın en büyük global şehirlerinden biri yapmaktadır. Barselona ayrıca şehri İspanya’ya, Fransa’ya ve Avrupa’nın kalanına bağlayan Avrupa’nın en önemli limanlarından biriyle, geniş çaplı otoyol ağlarına olan bağlantılarla ve yüksek hızlı trenle temel bir ulaşım merkezidir.

Civitavecchia limanından Barselona limanına giden Feribotlara Alternatif Bul