Feribot Bileti Arama

Civitavecchia Feribot Limanının Konumu

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Civitavecchia Limanı Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesinde başlıca feribot şirketleri ile Civitavecchia limanına giden feribot biletlerini alabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Civitavecchia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Civitavecchia Feribotu için saat tarifesi ve feribot bileti ücretlerini öğrenmek veya Civitavecchia limanı Feribot biletlerini online olarak nasıl ayırtabileceğiniz dahil daha fazla bilgi edinmek için Civitavecchia limanı Feribot güzergahınızı seçin, (eğer varsa sürücü dahil) Feribot yolcu sayısını girin ve aramaya tıklayın.

Kalkış ve varış için farklı bir Feribot Limanı tercih ederseniz lütfen Civitavecchia limanı için olan alternatif linklere tıklayın.

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.