Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Civitavecchia limanından Porto Torres limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Civitavecchia - Porto Torres arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Civitavecchia Porto Torres Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Civitavecchia limanından Porto Torres limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Civitavecchia - Porto Torres limanına ücretleri ve Civitavecchia - Porto Torres limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Civitavecchia - Porto Torres linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Porto Torres limanından Civitavecchia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Civitavecchia Porto Torres Feribotları

  • Grimaldi Lines
    Haftada 3 tane Civitavecchia - Porto Torres arası Feribot (7sa 15dak)

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.

Porto Torres Rehberi

Porto Torres, Sardinya'nın kuzeybatı kıyısında bir şehirdir. Porto Torres limanı, oldukça temel ve en alt düzeyde yolcu tesislerine sahiptir, ancak şehir merkezine olan yakınlığı sayesinde tüm imkanlara, toplu taşıma ve yerel karayolları dahil, kısa bir yürüyüş yaparak erişilebilmektedir.

Civitavecchia limanından Porto Torres limanına giden Feribotlara Alternatif Bul