Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Civitavecchia limanından Cagliari limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Civitavecchia - Cagliari arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Civitavecchia Cagliari Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Civitavecchia limanından Cagliari limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Civitavecchia - Cagliari limanına ücretleri ve Civitavecchia - Cagliari limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Civitavecchia - Cagliari linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Cagliari limanından Civitavecchia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Civitavecchia Cagliari Feribotları

  • Tirrenia
    Haftada 7 tane Civitavecchia - Cagliari arası Feribot (13sa 0dak)

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.

Cagliari Rehberi

Cagliari İtalya’da, Sardinya Adası’nın başkentidir. Şehir Akdeniz’deki en büyük liman kentlerinden biridir. Tarihi liman 2500 yıldan uzun bir süredir ticari anlamda faaliyet göstermektedir ve Roman devri sırasında gelişmiştir. Antik şehir Güzel Doğal Sanat mimarisi ve anıtları ile dolu uzun bir geçmişe sahiptir.

Civitavecchia limanından Cagliari limanına giden Feribotlara Alternatif Bul