Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Cagliari limanından Civitavecchia limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Cagliari - Civitavecchia arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Cagliari Civitavecchia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Cagliari limanından Civitavecchia limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Cagliari - Civitavecchia limanına ücretleri ve Cagliari - Civitavecchia limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Cagliari - Civitavecchia linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Civitavecchia limanından Cagliari limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Cagliari Civitavecchia Feribotları

  • Tirrenia
    Haftada 7 tane Cagliari - Civitavecchia arası Feribot (13sa 0dak)

Cagliari Rehberi

Cagliari İtalya’da, Sardinya Adası’nın başkentidir. Şehir Akdeniz’deki en büyük liman kentlerinden biridir. Tarihi liman 2500 yıldan uzun bir süredir ticari anlamda faaliyet göstermektedir ve Roman devri sırasında gelişmiştir. Antik şehir Güzel Doğal Sanat mimarisi ve anıtları ile dolu uzun bir geçmişe sahiptir.

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.

Cagliari limanından Civitavecchia limanına giden Feribotlara Alternatif Bul