Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Olbia limanından Civitavecchia limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Olbia - Civitavecchia arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Olbia Civitavecchia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Olbia limanından Civitavecchia limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Olbia - Civitavecchia limanına ücretleri ve Olbia - Civitavecchia limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Olbia - Civitavecchia linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Civitavecchia limanından Olbia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Olbia Civitavecchia Feribotları

  • Grimaldi Lines
    Haftada 7 tane Olbia - Civitavecchia arası Feribot (6sa 30dak)
  • Tirrenia
    Haftada 14 tane Olbia - Civitavecchia arası Feribot (5sa 30dak)

Olbia Rehberi

Olbia, İtalya'da kuzeydoğu Sardinya'da bir kasaba ve feribot limanıdır ve Sardinya ile İtalya Yarım Adası arasındaki en önemli bağlantı noktalarından birisidir. Olbia limanında feribotlar, yolcu ve kargo gemileri için tesisler ve karayolu bağlantısı bulunmaktadır.

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.

Olbia limanından Civitavecchia limanına giden Feribotlara Alternatif Bul