Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Arbatax limanından Civitavecchia limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Arbatax - Civitavecchia arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Arbatax Civitavecchia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Arbatax limanından Civitavecchia limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Arbatax - Civitavecchia limanına ücretleri ve Arbatax - Civitavecchia limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Arbatax - Civitavecchia linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Civitavecchia limanından Arbatax limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Arbatax Civitavecchia Feribotları

  • Tirrenia
    Haftada 2 tane Arbatax - Civitavecchia arası Feribot (10sa 31dak)

Arbatax Rehberi

Arbatax, Sardunya’nın küçük bir köyü ve Roma’dan feribotla seyahat eden insanlar için önemli bir giriş limanıdır. Tiren Denizinin kıyısında bulunmaktadır ve küçük bir demir yoluyla başkent Cagliari’ye bağlanmaktadır ve ana havaalanından sadece yaklaşık 4 km uzaklıktadır.

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.

Arbatax limanından Civitavecchia limanına giden Feribotlara Alternatif Bul