Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Civitavecchia limanından Arbatax limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Civitavecchia - Arbatax arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Civitavecchia Arbatax Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Civitavecchia limanından Arbatax limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Civitavecchia - Arbatax limanına ücretleri ve Civitavecchia - Arbatax limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Civitavecchia - Arbatax linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Arbatax limanından Civitavecchia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Civitavecchia Arbatax Feribotları

  • Tirrenia
    Haftada 2 tane Civitavecchia - Arbatax arası Feribot (10sa 0dak)

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.

Arbatax Rehberi

Arbatax, Sardunya’nın küçük bir köyü ve Roma’dan feribotla seyahat eden insanlar için önemli bir giriş limanıdır. Tiren Denizinin kıyısında bulunmaktadır ve küçük bir demir yoluyla başkent Cagliari’ye bağlanmaktadır ve ana havaalanından sadece yaklaşık 4 km uzaklıktadır.

Civitavecchia limanından Arbatax limanına giden Feribotlara Alternatif Bul