Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Civitavecchia limanından Olbia limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Civitavecchia - Olbia arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Civitavecchia Olbia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Civitavecchia limanından Olbia limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Civitavecchia - Olbia limanına ücretleri ve Civitavecchia - Olbia limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Civitavecchia - Olbia linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Olbia limanından Civitavecchia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Civitavecchia Olbia Feribotları

  • Grimaldi Lines
    Haftada 7 tane Civitavecchia - Olbia arası Feribot (7sa 30dak)
  • Tirrenia
    Haftada 14 tane Civitavecchia - Olbia arası Feribot (5sa 30dak)

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.

Olbia Rehberi

Olbia, İtalya'da kuzeydoğu Sardinya'da bir kasaba ve feribot limanıdır ve Sardinya ile İtalya Yarım Adası arasındaki en önemli bağlantı noktalarından birisidir. Olbia limanında feribotlar, yolcu ve kargo gemileri için tesisler ve karayolu bağlantısı bulunmaktadır.

Civitavecchia limanından Olbia limanına giden Feribotlara Alternatif Bul