Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Civitavecchia limanından Palermo Termini Imerese limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Civitavecchia - Palermo Termini Imerese arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Civitavecchia Palermo Termini Imerese Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Civitavecchia limanından Palermo Termini Imerese limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Civitavecchia - Palermo Termini Imerese limanına ücretleri ve Civitavecchia - Palermo Termini Imerese limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Civitavecchia - Palermo Termini Imerese linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Palermo Termini Imerese limanından Civitavecchia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Civitavecchia Palermo Termini Imerese Feribotları

  • Grandi Navi Veloci
    Haftada 1 1 tane Civitavecchia - Palermo Termini Imerese arası Feribot (14sa 15dak)

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.

Civitavecchia limanından Palermo Termini Imerese limanına giden Feribotlara Alternatif Bul