Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Palermo Termini Imerese limanından Civitavecchia limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Palermo Termini Imerese - Civitavecchia arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Palermo Termini Imerese Civitavecchia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Palermo Termini Imerese limanından Civitavecchia limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Palermo Termini Imerese - Civitavecchia limanına ücretleri ve Palermo Termini Imerese - Civitavecchia limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Palermo Termini Imerese - Civitavecchia linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Civitavecchia limanından Palermo Termini Imerese limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Palermo Termini Imerese Civitavecchia Feribotları

  • Grandi Navi Veloci
    Haftada 1 1 tane Palermo Termini Imerese - Civitavecchia arası Feribot (13sa 45dak)

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.

Palermo Termini Imerese limanından Civitavecchia limanına giden Feribotlara Alternatif Bul