Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Civitavecchia limanından Palermo limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Civitavecchia - Palermo arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Civitavecchia Palermo Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Civitavecchia limanından Palermo limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Civitavecchia - Palermo limanına ücretleri ve Civitavecchia - Palermo limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Civitavecchia - Palermo linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Palermo limanından Civitavecchia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Civitavecchia Palermo Feribotları

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.

Palermo Rehberi

Palermo, Palermo eyaletinin ve Sicilya özerk bölgesinin başkenti olan bir şehirdir. Palermo limanı Sicilya adasının en büyüğüdür ve İtalya anakarasına düzenli seferler yapılmaktadır. Limanda oldukça kısıtlı tesisler bulunmaktadır ancak düzenli bir şekilde hızlı tren ve otobüs seferleri düzenlenmektedir. Liman şehrin kalbinde yer almaktadır ve bu sayede restoranlar ve alışveriş mağazaları çok yakındadır.

Civitavecchia limanından Palermo limanına giden Feribotlara Alternatif Bul