Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Palermo limanından Civitavecchia limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Palermo - Civitavecchia arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Palermo Civitavecchia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Palermo limanından Civitavecchia limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Palermo - Civitavecchia limanına ücretleri ve Palermo - Civitavecchia limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Palermo - Civitavecchia linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Civitavecchia limanından Palermo limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Palermo Civitavecchia Feribotları

Palermo Rehberi

Palermo, Palermo eyaletinin ve Sicilya özerk bölgesinin başkenti olan bir şehirdir. Palermo limanı Sicilya adasının en büyüğüdür ve İtalya anakarasına düzenli seferler yapılmaktadır. Limanda oldukça kısıtlı tesisler bulunmaktadır ancak düzenli bir şekilde hızlı tren ve otobüs seferleri düzenlenmektedir. Liman şehrin kalbinde yer almaktadır ve bu sayede restoranlar ve alışveriş mağazaları çok yakındadır.

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.

Palermo limanından Civitavecchia limanına giden Feribotlara Alternatif Bul