Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Civitavecchia limanından Tunus limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Civitavecchia - Tunus arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Civitavecchia Tunus Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Civitavecchia limanından Tunus limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Civitavecchia - Tunus limanına ücretleri ve Civitavecchia - Tunus limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Civitavecchia - Tunus linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Tunus limanından Civitavecchia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Civitavecchia Tunus Feribotları

  • Grandi Navi Veloci
    Haftada 1 1 tane Civitavecchia - Tunus arası Feribot (27sa 0dak)
  • Grimaldi Lines
    Haftada 1 1 tane Civitavecchia - Tunus arası Feribot (19sa 0dak)

Civitavecchia Rehberi

Civitavecchia Roma’nın bir ilçesidir ve Tiren Denizi kıyısında yer alan bir deniz limanıdır. Civitavecchia kelimesi ‘antik kent’ anlamına gelmektedir. Akdeniz’in merkezinde bulunan limanın konumu kendisini İtalya’daki en hareketli ve etkin liman yapmaktadır. Avrupa yolları ve demiryolları ağına kolay erişimi ile bekleyebileceğiniz tüm kolaylıklar bu limanda bulunmaktadır.

Tunus Rehberi

Tunus Tunus ülkesinin başkentidir ve Afrika kıtasında, Akdeniz kıyısında bulunmaktadır. Şehirde hala zengin yemekler ve Arap baharatları ile mutfağına yansıyan bir Fransız Kolonisi hissi bulunmaktadır. Ana feribot limanı ve balıkçı limanı Tunus’un merkezine yaklaşık 8 mil uzaklıkta bulunan La Goulette şehrinde bulunmaktadır. Liman çevresinde güzel deniz ürünleri restoranları ve biraz daha fazlasını bulabilirsiniz.

Civitavecchia limanından Tunus limanına giden Feribotlara Alternatif Bul