Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Diafani limanından Heraklion limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Diafani - Heraklion arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Diafani Heraklion Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Diafani limanından Heraklion limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Diafani - Heraklion limanına ücretleri ve Diafani - Heraklion limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Diafani - Heraklion linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Heraklion limanından Diafani limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Diafani Heraklion Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 2 tane Diafani - Heraklion arası Feribot (9sa 40dak)

Diafani Rehberi

Diafani Yunanistan’da küçük bir deniz kasabasıdır ve Ege Denizi’ndeki Dodecanese Adaları’nın bir parçasıdır. Diafani’nin yeni limanı 1955 yılında tamamlanmıştır ve büyük yolcu ve araba feribotlarına açılmıştır.

Heraklion Rehberi

Heraklion (Kandiye) Yunanistan’ın Girit Adası’nın en büyük şehri ve başkentidir. Girit’in doğu kıyısında bulunan Heraklion önemli bir deniz nakliyatı ve feribot limanıdır. Bu nedenle buraya araba veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Limanda yolculuk yapanlar için hepsi kısa yürüyüş mesafesinde bulunan kapsamlı restoran ve alışveriş imkanları bulunmaktadır.

Diafani limanından Heraklion limanına giden Feribotlara Alternatif Bul