Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Heraklion limanından Diafani limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Heraklion - Diafani arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Heraklion Diafani Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Heraklion limanından Diafani limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Heraklion - Diafani limanına ücretleri ve Heraklion - Diafani limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Heraklion - Diafani linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Diafani limanından Heraklion limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Heraklion Diafani Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 2 tane Heraklion - Diafani arası Feribot (9sa 40dak)

Heraklion Rehberi

Heraklion (Kandiye) Yunanistan’ın Girit Adası’nın en büyük şehri ve başkentidir. Girit’in doğu kıyısında bulunan Heraklion önemli bir deniz nakliyatı ve feribot limanıdır. Bu nedenle buraya araba veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Limanda yolculuk yapanlar için hepsi kısa yürüyüş mesafesinde bulunan kapsamlı restoran ve alışveriş imkanları bulunmaktadır.

Diafani Rehberi

Diafani Yunanistan’da küçük bir deniz kasabasıdır ve Ege Denizi’ndeki Dodecanese Adaları’nın bir parçasıdır. Diafani’nin yeni limanı 1955 yılında tamamlanmıştır ve büyük yolcu ve araba feribotlarına açılmıştır.

Heraklion limanından Diafani limanına giden Feribotlara Alternatif Bul