Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Douglas limanından Heysham limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Douglas - Heysham arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Douglas Heysham Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Douglas limanından Heysham limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Douglas - Heysham limanına ücretleri ve Douglas - Heysham limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Douglas - Heysham linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Heysham limanından Douglas limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Douglas Heysham Feribotları

  • Steam Packet
    Haftada 12 tane Douglas - Heysham arası Feribot (3sa 30dak)

Douglas Rehberi

Douglas, Man Adası’nın başkenti ve en büyük şehridir ve kentin limanının ve ticari limanının bir kısmını oluşturan Douglas Nehri kıyısındadır. Ana feribot limanı şehrin kalbinde deniz kıyısındadır ve adadaki toplu taşıma ve yol ağlarına kolay erişim sağlamaktadır.

Heysham Rehberi

Heysham İngiltere, Lancashire’daki en büyük kıyı kentidir. Heysham feribot limanı Morecambe Körfezi’ne bakar ve Man Adası’na yolculuk etmek için tercih edilen bir liman haline gelmiştir. Liman terminalinde yolcular için salon ve çocuk alanları dahil birçok imkan bulunmaktadır. Limana otobüs ve tren bağlantıları vardır ve M6 çevreyolunu gösteren işaret levhaları bulunmaktadır.

Douglas limanından Heysham limanına giden Feribotlara Alternatif Bul