Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Heysham limanından Douglas limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Heysham - Douglas arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Heysham Douglas Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Heysham limanından Douglas limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Heysham - Douglas limanına ücretleri ve Heysham - Douglas limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Heysham - Douglas linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Douglas limanından Heysham limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Heysham Douglas Feribotları

  • Steam Packet
    Haftada 13 tane Heysham - Douglas arası Feribot (3sa 30dak)

Heysham Rehberi

Heysham İngiltere, Lancashire’daki en büyük kıyı kentidir. Heysham feribot limanı Morecambe Körfezi’ne bakar ve Man Adası’na yolculuk etmek için tercih edilen bir liman haline gelmiştir. Liman terminalinde yolcular için salon ve çocuk alanları dahil birçok imkan bulunmaktadır. Limana otobüs ve tren bağlantıları vardır ve M6 çevreyolunu gösteren işaret levhaları bulunmaktadır.

Douglas Rehberi

Douglas, Man Adası’nın başkenti ve en büyük şehridir ve kentin limanının ve ticari limanının bir kısmını oluşturan Douglas Nehri kıyısındadır. Ana feribot limanı şehrin kalbinde deniz kıyısındadır ve adadaki toplu taşıma ve yol ağlarına kolay erişim sağlamaktadır.

Heysham limanından Douglas limanına giden Feribotlara Alternatif Bul