Feribot Bileti Arama

Man Adası Feribot Limanları

Click for map

Man Adası Feribot Destinasyonları

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Man Adası Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Man Adası Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 1 Feribot Şirketinin Man Adası’ndaki 1 Feribot limanı seçeneğiyle Man Adası’na 5 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Man Adası’na giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Man Adası’ndan Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Man Adası Rehberi

Man Adası İngiltere, İrlanda, İskoçya ve Galler arasında ve sadece 53 kilometre (33 mil) uzunluğunda olup, İrlanda Denizi ile Britanya Adalarının merkezinde yer almaktadır. Adayı saran çeşitli efsaneler vardır ve yöre sakinleri Devler ve Perilerin hikâyelerini mutlulukla anlatacaktır. Efsane; Dev Finn MacCooill'in İrlanda kıyılarından, İrlanda Denizine düşen ve Man Adası olan bir toprak yığınını fırlattığı zaman Adanın yaratıldığını söyler. Adayı keşfederken, Celtic haçlarına ve Viking mezar alanlarına rastlayacak ya da eski bir buhar trenle gezintiye çıkacak, Arnavut kaldırımlı sokakları dolaşacak ya da dünyanın çalışan en büyük su çarkını göreceksiniz.

Man Adası Feribotlarını Bul