Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Belfast limanından Douglas limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Belfast - Douglas arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Belfast Douglas Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Belfast limanından Douglas limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Belfast - Douglas limanına ücretleri ve Belfast - Douglas limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Belfast - Douglas linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Douglas limanından Belfast limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Belfast Douglas Feribotları

  • Steam Packet
    Haftada 1 1 tane Belfast - Douglas arası Feribot (4sa 31dak)

Belfast Rehberi

Belfast, Kuzey İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Tarihi olarak şehir, ip ve gemi yapımının merkezidir ve RMS Titanic’I yapmakla ünlü olan şehrin ana gemi yapımcısı Harland and Wolff dünyadaki en büyük ve üretken tersanede bulunmaktadır. Bu güzel şehrin girişinde bulunan ticari ve endüstriyel tersaneleriyle Belfast önemli bir limandır.

Douglas Rehberi

Douglas, Man Adası’nın başkenti ve en büyük şehridir ve kentin limanının ve ticari limanının bir kısmını oluşturan Douglas Nehri kıyısındadır. Ana feribot limanı şehrin kalbinde deniz kıyısındadır ve adadaki toplu taşıma ve yol ağlarına kolay erişim sağlamaktadır.

Belfast limanından Douglas limanına giden Feribotlara Alternatif Bul