Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Douglas limanından Belfast limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Douglas - Belfast arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Douglas Belfast Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Douglas limanından Belfast limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Douglas - Belfast limanına ücretleri ve Douglas - Belfast limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Douglas - Belfast linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Belfast limanından Douglas limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Douglas Belfast Feribotları

  • Steam Packet
    Haftada 1 1 tane Douglas - Belfast arası Feribot (2sa 45dak)

Douglas Rehberi

Douglas, Man Adası’nın başkenti ve en büyük şehridir ve kentin limanının ve ticari limanının bir kısmını oluşturan Douglas Nehri kıyısındadır. Ana feribot limanı şehrin kalbinde deniz kıyısındadır ve adadaki toplu taşıma ve yol ağlarına kolay erişim sağlamaktadır.

Belfast Rehberi

Belfast, Kuzey İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Tarihi olarak şehir, ip ve gemi yapımının merkezidir ve RMS Titanic’I yapmakla ünlü olan şehrin ana gemi yapımcısı Harland and Wolff dünyadaki en büyük ve üretken tersanede bulunmaktadır. Bu güzel şehrin girişinde bulunan ticari ve endüstriyel tersaneleriyle Belfast önemli bir limandır.

Douglas limanından Belfast limanına giden Feribotlara Alternatif Bul