Feribot Bileti Arama

Kuzey İrlanda Feribot Limanları

Click for map

Kuzey İrlanda Feribot Destinasyonları

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Kuzey İrlanda Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Kuzey İrlanda Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 3 Feribot Şirketinin Kuzey İrlanda’daki 2 Feribot limanı seçeneğiyle Kuzey İrlanda’ya 3 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Kuzey İrlanda’ya giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Kuzey İrlanda’dan Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kuzey İrlanda Rehberi

Titanik'in doğum yeri olan Kuzey İrlanda, İrlanda Adasının kuzey doğusunda Birleşik Krallık'ın bir parçasıdır. Giant's Causeway'in (Devler Kaldırımı) yuvası olan Kuzey İrlanda, çok farklı bir lehçe ile eşsiz bir yer ve çarpıcı bir kırsal bölgedir. Başkent Belfast, meşhur RMS Titanik'i inşa eden ve dünyanın en büyük ve en verimli tersanesi olarak bilinen en büyük gemi yapımcıları Harland ve Wolff'a sahip olmasıyla tarihi biçimde tanınır. Belfast, Sanayi Devriminde önemli bir rol oynamıştır.

Kuzey İrlanda Feribotlarını Bul