Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Liverpool Birkenhead limanından Belfast limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Liverpool Birkenhead - Belfast arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Liverpool Birkenhead Belfast Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Liverpool Birkenhead limanından Belfast limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Liverpool Birkenhead - Belfast limanına ücretleri ve Liverpool Birkenhead - Belfast limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Liverpool Birkenhead - Belfast linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Belfast limanından Liverpool Birkenhead limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Liverpool Birkenhead Belfast Feribotları

  • Stena Line
    Haftada 11 tane Liverpool Birkenhead - Belfast arası Feribot (8sa 0dak)

Liverpool Birkenhead Rehberi

Birkenhead, Merseyside’da Wirral yarımadasında yer alan bir kasabadır ve 12. Yüzyıla dayanan gemi yapımcılığı ile dünyaca ünlü bir yerdir.

Belfast Rehberi

Belfast, Kuzey İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Tarihi olarak şehir, ip ve gemi yapımının merkezidir ve RMS Titanic’I yapmakla ünlü olan şehrin ana gemi yapımcısı Harland and Wolff dünyadaki en büyük ve üretken tersanede bulunmaktadır. Bu güzel şehrin girişinde bulunan ticari ve endüstriyel tersaneleriyle Belfast önemli bir limandır.

Liverpool Birkenhead limanından Belfast limanına giden Feribotlara Alternatif Bul